Właściciele domów i mieszkań, stojący przed koniecznością przeprowadzenia remontu, zastanawiają się nad wyborem między wynajęciem profesjonalnej ekipy remontowej a podjęciem pracy samemu. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, a niektóre z nich nie są wcale tak oczywiste. O czym należy pamiętać w trakcie podejmowania decyzji?

Czytaj więcej: Ekipa remontowa czy samodzielna praca? Poznaj zalety i wady obu rozwiązań

Festool CT VADuże ilości pyłu i wiórów, jakie powstają np. podczas szlifowania masy szpachlowej do suchej zabudowy lub podczas prac z użyciem frezarki górnowrzecionowej, powodują zapychanie filtra głównego odkurzacza mobilnego i zmniejszają siłę ssania. Nowy separator CT jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ oddziela i gromadzi nawet 95 procent pyłu, zanim dotrze on do odkurzacza mobilnego. Odciąża to filtr główny i zapewnia stałą wysoką siłę ssania oraz dłuższą żywotność odkurzacza mobilnego.

Czytaj więcej: Pozbądź się dużych ilości pyłu w prosty, wydajny i niezawodny sposób

s ctfi 202098 a 02aFestool wychodzi naprzeciw rynkowym oczekiwaniom wprowadzając nowe rozwiązania do walki z uciążliwym pyłem w miejscu pracy. Mowa o akumulatorach Bluetooth, a także zdalnym sterowaniu, znacznie bardziej wygodnym i funkcjonalnym wężu ssącym oraz odkurzaczu mobilnym. Już teraz warto więc dołączyć do organizowanej przez Festool ?Kampanii bezpyłowej? i przyczynić się do redukcji pyłu w Twoim miejscu pracy.

Czytaj więcej: Koniec z pyłem w miejscu pracy! Sprawdź nowoczesne rozwiązania od Festool

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem